B.A בתקשורת. התמקדות בפרסום, שיווק, יח”צ ומדיה חברתית. התמקדות בטלויזיה ומדיה דיגיטלית

על התואר:
המחלקה לתקשורת במכללה האקדמית כנרת מציעה תכנית לימודים המדגישה מצוינות אקדמית לצד לימודיים מעשיים התואמים את תעשיית התקשורת העכשיות והעתידית.
הלימודים מתקיימים תוך ליווי אישי בכל תחום, עיוני, מקצועי ואנושי. הלימודים במכללת כנרת מבטיחים אוירה סטודנטיאלית קסומה, ססגונית ומיוחדת בקמפוס מדהים שממוקם על שפת הכנרת.

המחלקה מכשירה אנשי תקשורת לעידן החדש הדורש יכולות השתלבות בעשייה מקצועית בעולם אתגרי משתנה, עולם של טכנולוגיות מהפכניות חדשות, עולם של תקשורת, יזמות וחדשנות של המאה ה- 21.

במהלך הלימודים לתואר ראשון (B.A) בתקשורת הסטודנטים שלנו יוכשרו לרמת תפקוד גבוהה במערכות העבודה והעשייה התקשורתית. לסטודנטים יוענק “ארגז כלים” מעשיים לצד לימודים עיוניים ופיתוח יכולות אקדמיות להבנת המציאות המורכבת והמתפתחת של התקשורת בארץ ובעולם והשתלבות בארגוני תקשורת. כמו כן, הלימודים מאפשרים לבוגרים המעוניינים בכך להתקבל ללימודים מתקדמים במוסדות אקדמיים בארץ ובחו”ל.

סגל המרצים במחלקה לתקשורת כולל מרצים מובילים באקדמיה ומומחי תקשורת מלב העשייה העוסקים גם בהוראה במחקר אקדמי וביצירה בתעשיית התקשורת.
השילוב בין מצוינות אקדמית, סגל מרצים מעולה ותכנית לימודים מאתגרת הנלמדת בסביבה תומכת הופכים את הלימודים במחלקה לתקשורת שבמכללה האקדמית כנרת לחוויה ייחודית ויישומית.

על תכנית הלימודים

התכנית מקנה 120 נק”ז על פני 6 סמסטרים במהלך 3 שנים וכוללת:
1.לימודי ליבה בתיאוריה ובמחקר התקשורת
2. מגוון רחב של קורסים מעשיים תוך התמקדות בפרסום, שיווק, יח”צ ורשתות חברתיות ובטלוויזיה ומדיה דיגיטאלית
3. התנסות מעשית מודרכת במגוון ארגוני תקשורת
4. סיורים מקצועיים, ימי עיון וכנסים,
5. פרויקטים, שיתופי פעולה ומפגשים עם גורמים ואנשי מקצוע מתעשיית התקשורת

כיווני התפתחות וקידום מקצועי

התואר הראשון בתקשורת מכשיר את הסטודנטים לעבודה בתחום המסחרי ובתחום הציבורי כמו גם במגוון רחב של תעשיות שונות אחרות, מוסדות וארגונים. כחלק מדרישות תואר ראשון בתקשורת נדרשים הסטודנטים גם לקיים 100 שעות אפקטיביות של התנסות מעשית בתעשיית התקשורת ובארגונים הקשורים לתעשייה זו. ההכוונה, הליווי והנחיית ההתמחות מקנים לסטודנטים חלון הזדמנויות אופציונאלי להשתלבות במרחב התעסוקה ובמגוון התחומים השונים באזור, בארץ ובעולם. כמו כן יש הכנה לסטודנטים בוגרים מהמחלקה ללימודי תקשורת להמשיך את לימודיהם לתואר שני ודוקטורט במוסדות אוניברסיטאיים ובמכללות מורשות להענקת תארים מתקדמים.

הפלוס שלנו:
סטודנטים במחלקה לתקשורת יוכלו לזכות בהעשרה ייחודית שתקנה להם פלוס ענק בעת היציאה לשוק העבודה:

1. ביה”ס לטלוויזיה של “רשת” בראשותו של אברי גלעד יכשיר את הסטודנטים במסלול הפקת תוכן: בעריכת תוכן, תחקיר והפקה ועוד. הסטודנטים על פיתוח רעיונות לתכנית טלוויזיה, צילומים באולפני רשת ועריכה. בנוסף יוכלו הסטודנטים להשתתף בשעות התנסות מעשית בהפקות הטלוויזיה המובילות בישראל מכלל הערוצים, הקורס מהווה כרטיס כניסה לעבודה בעולם הטלוויזיה.

2. קורס שיווק דיגיטלי של מקאן Spring-Valley במעוז חיים בקורס זה ילמדו הסטודנטים שיווק ברשתות חברתיות: פייסבוק, לינקדין, יוטיוב ואינסטגרם, קידום בגוגל, דיוור ודפי נחיתה. הקורס מתאים למי שרוצה ללמוד איך לשווק את העסק שלו בעולם הדיגיטלי או למי שרוצה לעבוד בתחום.

3. מנהלי מדיה חברתית – בחסות משרד הכלכלה*
הקורס מהווה כרטיס כניסה למחלקות שיווק בארגונים וחברות, במחלקות דוברות והסברה, במשרדי פרסום, יחסי ציבור, בתעשיה ובהיטק, וכן אפשרויות עבודה ביזמות ובדרך עצמאית כפרילנסר.
מנהל מדיה חברתית ילמד להקים פלטפורמות חברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם, יו-טיוב וכד’ ולנהלן באופן שוטף תוך שימת דגש על הכנסת תכנים שיתרמו ליצירתו של שיח חיובי ואוהד כלפי המותג ברשתות אלה.

יינתנו מלגות והנחות משמעותית לסטודנטים מהמחלקה לתקשורת שבמכללה האקדמית כנרת

השאירו פרטים
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
*שדה חובה
בוגרי המחלקה לתקשורת
לקביעת פגישת ייעוץ
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
*שדה חובה
לבדיקת זכאותך למלגה וקביעת פגישת ייעוץ
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
*שדה חובה
*שדה חובה